Marina vjen në Prishtinë, vjehrra ia përgatiti ushqimin e preferuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Marina vjen në Prishtinë, vjehrra ia përgatiti ushqimin e preferuar

23:34 | 06 Qershor 2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se ka ardhë në Prishtinë.

E për të, nëna e Getit ka përgatitur fli./ORAinfo/

Komento: