Martohen Andi dhe Melisa, publikohen pamje nga momenti i kurorëzimit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Martohen Andi dhe Melisa, publikohen pamje nga momenti i kurorëzimit

17:16 | 19 Prill 2021

Andi dhe Melisa u martuan, publikohen edhe fotografitë.

Ish-protagonsitët e programit “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, prej kohësh janë përfolur për një romancë të mundshme me njëri-tjetrin.

Kjo romancë me sa duket ka marrë edhe kahje tjetër, pasi sipas ndjekësve dyshja i kanë dhënë fund beqarisë.

Dyshimet për një martesë të mundshme janë bërë për shkak të një fotografie të publikuar ku shihen.

Melisa bashkë me Andin veshur me rroba zyrtare.Por ende nuk ka pasur asnjë reagim nga dyshja për lajme të tilla.

Komento: