Martohet Hazani, ja si i shërben kafen burrit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Martohet Hazani, ja si i shërben kafen burrit të saj

08:48 | 22 Prill 2019

Ajo është aktorja më e dashur për publikun shqiptar.

Aktorja e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”, Deniz Baysal, do të kurorëzojë me martesë në shtator të këtij viti dashurinë me këngëtarin Baris Yurçu.

Çifi u fejua në nëntor të vitit të kaluar me një ceremoni që u mbajt në Izmir të Turqisë.

Mediat turke kanë bërë të ditur se çifti ka zgjedhur Çeshmen për të mbajtur ceremoninë e dasmës së tyre , ku do të jenë të pranishëm rreth 400 të ftuar dhe pritet që dasma të arrijë vlerën 400 mijë lirave turke.

Komento: