Martohet Ozil, dalin pamjet nga ceremonia e martesës

09:59 | 15 Janar 2019

Futbollisti Mesut Ozil është martuar me aktoren e njohur Amine Gulse.

Aktorja Amine Gulse dhe futbollisti i Arsenal, Mesut Ozil i kanë dhënë fund beqarisë ditën e sotme.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë dyshja nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale. Ata kanë publikuar një foto nga ceremonia e fejesës, e cila duket se kaqenë mjaft private.

“Përgjithmonë me lejen e Zotit”,- shkruajnë ata krahas fotove.

Amine dhe Mesut janë bashkë prej tre vitesh dhe pritet që gjatë këtij viti të zhvillojnë edhe ceremoninë e martesës.

Ata janë shprehur se dëshirojnë që të bëjnë tre dasma në shtete të ndryshme.

Komento: