Martohet vëllau i Yllka Kuqit, nusja habiti të gjithë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Martohet vëllau i Yllka Kuqit, nusja habiti të gjithë me pamjen

22:34 | 10 Dhjetor 2019

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Mbrëmë përmes një postimi ajo ka treguar se është martuar vëllau i saj.

Nusja nuk duhet me pamje të zakonshme që jemi mësuar t’i shohim vajzat në ditën e martesës./ORAinfo/

Komento: