Matini shkon te dajët e tij për darkë, shikoni ҫfarë ha bashkë me vajzën e dajës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Matini shkon te dajët e tij për darkë, shikoni ҫfarë ha bashkë me vajzën e dajës

20:59 | 04 Shkurt 2019

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet Matini me vajzën e dajës së tij.

Ata po hajnë darkë së bashku dhe po duken shumë të ëmbël./ORAinfo/

Komento: