Mbahuni rossonerë, kjo është tifozja e zjarrtë e Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mbahuni rossonerë, kjo është tifozja e zjarrtë e Milanit

15:11 | 14 Gusht 2019

Milan ka anë e mbanë tifozë të shumtë.

Të gjithë e njohin si tifozen e zjarrtë të Milanit.

Modelja Elisa De Panicis Agnelli ka frymzuar tifozët e Milanit me disa foto shumë seksi të publikuara në rrjetet sociale.

Elisa është një ndër femrat më të ndjekura në Instagram pasi ka rreth 1 milionë ndjekës mes tyre shumë tifozë të Milanit të cilët shpesh i surprizon me fotot hot.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!