Mbappe “dridh” botën e futbollit me këtë postim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mbappe “dridh” botën e futbollit me këtë postim

09:14 | 17 Qershor 2019

Mbappe i ka lënë të gjithë nën ethe me një postim që ka bërë.

Emri i Kylian Mbappe është një nga më të përfolurit në merkaton e verës. Aktualisht futbollisti me vlerën më të lartë në treg po kërkohet nga gjigantët e Evropës, ndër ta Reali dhe Barcelona.

Ai ka publikuar një fotografi me mbishkrimin “së shpejti”, shkruan Indeksonline.

Kampioni i Botës po bëhet gati për ndonjë risi por ende nuk dihet se çfarë.

Gjatë ditës së djeshme, PSG ka konfirmuar se mund të diskutoj për Neymar por asnjëherë për Mbappen.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!