Mbappe me deklaratë bombastike pas fitores kundër Bayerin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbappe me deklaratë bombastike pas fitores kundër Bayerin

09:31 | 08 Prill 2021

Sulmuesi francez, Kylian Mbappe, i ka realizuar dy gola në ndeshjen që është zhvilluar të mërkurën ndërmjet Paris Saint-Germain dhe Bayern Munich.

Golat e shënuara nga 22 vjeçari kanë ndihmuar në fitoren me rezultat 3:2 ndaj skuadrës bavareze, shkruan Goal.

“Ne ishim solid dhe dinim të bënim dëm në momentet tona të forta. Ne do të sulmojmë në ndeshjen e dytë me të njëjtën vendosmëri”.

“Siç thashë në Barcelonë, më pëlqejnë këto lloj ndeshjesh. Unë nuk isha gjithmonë i qeshur, por nuk jam këtu për t’u fshehur”.

“Më pëlqen të luaj në këto lloj ndeshjesh dhe të jem vendimtar”.

Komento: