Mbesa ia prishi tortën, Biona ju befason me reagimin

18:09 | 03 Qershor 2019

Biona Muqiqi është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Me pamjen e saj, Biona arriti të jetë shumë e pëlqyer dhe e komentuar nga publiku, përcjell ORAinfo.

Duke qenë e tillë ajo posedon shumë ndjekës në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku është tejet aktive.

Mbrëmë ajo ka festuar ditëlindjen, mirëpo, tortën duket se ia ka prishur mbesa e saj e kjo nuk e ka penguar aspak madje edhe e ka ndarë këtë moment me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: