Mbesin pa fjalë rossonerët, gjiganti evropian po ia merr dyshen Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbesin pa fjalë rossonerët, gjiganti evropian po ia merr dyshen Milanit

16:47 | 16 Shkurt 2019

Ndeshja e sotme e Atalanta-Milan do të jetë shumë e rëndësishme për të dy skuadrat, të dyja duke luftuar për një vend në Ligën e ardhshme të Ligës së Kampionëve.

Vetëm një pikë i largon ato në renditjen e Serie A, prandaj presim një betejë në Bergamo përcjell ORAinfo.

Në stadiumin e stadiumit Atleti Azzurri d’Italia do të ketë edhe skautë të Tottenham të pranishëm me vëzhguesin e vet për të parë disa lojtarë në fushë.

Klubet e Premier League kanë burime të konsiderueshme ekonomike dhe shpesh janë të gatshëm të investojnë shumë në qëllimet e tyre të tregut. Spurs ka bërë të ditur se dëshiron të transferojë dyshen Suso dhe Kesssie./ORAinfo/

Komento: