Mbetet vetëm zyrtarizimi, ylli i madh po zbarkon në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbetet vetëm zyrtarizimi, ylli i madh po zbarkon në “San Siro”

19:21 | 15 Janar 2019

Milan janë serioz në lidhje me transferimin e yllit të Genoas, Krzysztof Piatek dhe Rossonerët do të bëjnë një ofertë për të nënshkruar sulmuesin e Polonisë në orët e ardhshme, përcjell ORAinfo.

Rossonerët tashmë e kanë informuar Genoan se një ofertë do të bëhet së shpejti për të nënshkruar sulmuesin polak.

Drejtori i futbollit Rossoblu i Giorgio Perinetti i bëri thirrje gjigantëve të Serie A që të bëjnë një ofertë sa më shpejt që të jetë e mundur.

AC Milan do të bëjë një ofertë të huazuar me opsionin për të blerë, pak a shumë të njëjtën gjë që bëri verën e kaluar për të nënshkruar me Gonzalo Higuain.

Sulmuesi argjentinas dëshiron që Chelsea të lëvizë dhe Rossonerët tashmë po kërkojnë një zëvendësim të mundshëm për ish-yllin e Juventusit./ORAinfo/

Komento: