Mbetet vetëm zyrtarizmi, Arsenali po nënshkruan me super-lojtarin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbetet vetëm zyrtarizmi, Arsenali po nënshkruan me super-lojtarin

23:50 | 25 Janar 2019

Mesfushori i Barcelonës, Denis Suarez është afër transferimit në Arsenal, raporton The Sport përcjell ORAinfo.

Spanjolli kishte qenë i lidhur më parë me një kalim te West Ham dhe Everton, por tani duket se do të kalojë në Londrën e Veriut, pasi Gunners përgatiten për jetën pa Aaron Ramsey i cili duket se do të bashkohet me Juventusin./ORAinfo/

Komento: