“Mbi dozë”- publikohet kënga e re nga Fifi dhe Blleki – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Mbi dozë”- publikohet kënga e re nga Fifi dhe Blleki

20:25 | 27 Shtator 2020

Është publikuar kënga e re e Fifit dhe Blleki.

Kënga e quajtur “mbi dozë” është bashkëpunimi i parë i dyshes, përcjell ORAinfo.

Projekti i Fifit dhe Bllekit sapo ka dalë në Youtube dhe duket se po mirëpritet nga publiku.

E është padyshim pamja e Fifit ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: