Mblidhen vajzat e mbesat e Shyhrtes, shikoni ҫfarë bëjnë së bashku – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mblidhen vajzat e mbesat e Shyhrtes, shikoni ҫfarë bëjnë së bashku

00:00 | 07 Janar 2019

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me motrën dhe mbesën e saj.

Të gjitha po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: