Mblidhet e gjithë familja e Edona Llalloshit, ja çka po festojnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mblidhet e gjithë familja e Edona Llalloshit, ja çka po festojnë

21:45 | 26 Tetor 2020

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar.

Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, Edona ka postua një foto ku shihet se janë mbledhur e gjithë familja dhe po festojnë ditëlindjen e vëllait të saj, Milotit./ORAinfo/

Komento: