Mblidhet LDK

08:19 | 14 Janar 2019

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e Grupit Parlamentar.

Kjo mbledhje do të kryesohet nga kryetari i kësaj partie, Isa Mustafa.

Në këtë mbledhje qe do të fillojë në ora 12:00 pritet të diskutohet rreth zhvillimeve të fundit në vend, me theks të veçantë rreth fazës përmbyllëse të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë.

Pas mbledhjes para medaive do t’iu drejtohet Isa Mustafa. /ORAinfo/

Komento: