Mbrëmë ky lojtar luajti ndeshjen e fundit në fanellën e Realit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbrëmë ky lojtar luajti ndeshjen e fundit në fanellën e Realit

10:57 | 07 Janar 2019

Real Madrid pësoi humbje në Santiago Bernabeu dhe e ardhmja e Santiago Solari në ekipin e bardhë është më e sfiduar shumë se kurrë pas barazimit pas kësaj disfate.

Trajneri argjentinas është një nga ata të dënuar nga Florentino Perez pas largimit nga Real Madrid nga pozitat e Champions League përcjell ORAinfo.

Presidenti i bardhë nuk do të falë apatinë e Isco Alarcón i cili mund të ketë luajtur ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Real Madridit.

Futbollisti spanjoll kishte një minutë të fundit të lojës në të cilën ai ishte parë jashtë takimit në çdo kohë.

Mesfushori nuk pajtohet fare me Solari dhe Santiago Bernabeu mendoj se ai nuk do t’i falë që e la në bankën rezervë.

Një emër tjetër që nuk i ka punët mirë është, braziliani Marcelo. Lojtari i talentuar ka dështuar për të rifituar formën e tij dikur që duket është një problem serioz edhe për trajnerin./ORAinfo/

Komento: