Mbresa e BBVK-së kaq të bukur e ka motrën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbresa e BBVK-së kaq të bukur e ka motrën

22:05 | 23 Janar 2023

Kaq e bukur motra e Mbresës së “BBVK”.

Mbresa është aktualisht një nga banoret shumë të përfolura në “BBVK”, ajo qe ne hyrjen e saj ka trazuar ujerat brenda shtepise, duke ndezur debate te shumta brenda.

Ajo, po spikat për karakterin e saj ekspresiv, por edhe pamjen e saj unike, për çka është përfolur shpesh dhe eshte komplimentuar edhe nga banoret ne shtepine e Big Brother VIP Kosova.

Megjithatë, Mbresa nuk është e vetmja e bukjr brenda shtëpisë. Po aq këndshëm duket edhe motra e saj e cila poashtu eshte tejet e ngjashme me te.

Kjo është Andisa, shumë e ngjashme me motren e saj, akualisht mjaftë e përfolur brenda shtëpisë./kosovarja

Komento: