Mbulohet prapë Çiljeta, bën namaz edhe pas Ramazanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mbulohet prapë Çiljeta, bën namaz edhe pas Ramazanit

13:18 | 12 Korrik 2019

Çiljeta Xhilaga është një prej këngëtareve më të zëshme shqiptare.

Përveç muzikës, ajo është komentuar gjithmonë edhe për paraqitjet e saj dhe për pamjen e jashtme, përcjell ORAinfo.

Çiljeta gjatë Ramazanit na ka treguar se ka vendosur të bëhet besimtare e devotshme duke agjëruar e duke bërë namaz.

E duket se këtë ritëm e ka vazhduar edhe pas Ramazanit, ku shumë shpesh publikon foto me mbulesë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!