Mbytet ariu – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mbytet ariu

11:42 | 14 Maj 2019

Një fan page “exploring” në rrjetin social Facebook ka njoftuar se është mbytyr ariu në Pukë.

E gjithë kjo ka ndodhur në Shqipëri pikërisht në ditët kur Kosova është duke u përballur me një situatë të ngjashme.

Në Prizren një ari kishte dalur në qytet për disa ditë ku shumë qytetarë ishin frikësuar.

Vetëm pas disa ditëve kanë arritur që ta kapin.

Deri më tani nuk është bërë ende e qartë nëse do ta mbysin ose do ta lënë të jetojë ariun që ishte ‘shëtitur’ në Prizren.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!