Mbytet një pushues në Durrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mbytet një pushues në Durrës

12:03 | 04 Gusht 2019

Një tjetër pushues ka humbur jetën ditën e sotme në plazhet shqiptare.

Një 60-vjeccar është futur në ujë në orët e para të ditës së sotme dhe nuk ka dalë më prej aty.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Spillesë në Durrës.

Nuk ka ende të dhëna nëse pushuesi ka humbur jetën si pasojë e mbytjes apo të problemeve kardiake.

Komento: