Me dhimbje të thellë, nusja e Arianit kujton momentet e fundit me burrin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me dhimbje të thellë, nusja e Arianit kujton momentet e fundit me burrin

17:09 | 04 Shkurt 2019

Javën e kaluar si pasojë e rënies së një orteku ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Gruaja e tij, po vazhdon të përjetojë rëndë humbjen e bashkëshortit.

Sot ajo ka publikuar një foto bashkë me të, duke thënë se kjo ishte njëra ndër fotot e fundit me Arianin./ORAinfo/

Komento: