Më e bukur nënë sesa bija, Bora na prezanton me nënën e saj “kukull” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më e bukur nënë sesa bija, Bora na prezanton me nënën e saj “kukull”

19:00 | 07 Gusht 2022

Bora Zemani, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në show-bizz.

Që kur ajo hyri në Big Brother dhe u puth me Donaldin, Bora ka qenë gjithonë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Por, duket kjo nuk po e mërzit aq shumë moderatoren, pasi ajo po vazhdon jetën e saj sikurse çdo herë.

Ani pse djali i saj, Arbori, është gjëja më e rëndësishme në jetën e saj, Bora prindërit e saj i ka pjesë të pandashme.

E duket se Bora i ka ngjarë shumë nënës së saj, Ermira Nakuci,pasi edhe ajo duket një zojnë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: