Më e vogla e Motrave Mustafa feston ditëlindjen, ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Më e vogla e Motrave Mustafa feston ditëlindjen, ju lë ‘gojëhapur’ me pamjen

19:09 | 19 Qershor 2019

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka festuar ditëlindjen dhe për këtë është kujdesur të duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!