Me frizurë, fustan e pallto deri në fund të këmbëve, Big Mama iu ‘ҫmend’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me frizurë, fustan e pallto deri në fund të këmbëve, Big Mama iu ‘ҫmend’ me pamjen

08:54 | 29 Dhjetor 2018

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo e ka provuar vetën edhe në moderim, ku po tregohet mjaftë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Big Mama vazhdon të jetë shumë aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan e pallto shumë të bukur.

Si gjithmonë, Bigi po duket shumë elegante dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: