Me frizurë të bukur e me fustan të gjatë, Shkurta iu ‘ҫmend’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me frizurë të bukur e me fustan të gjatë, Shkurta iu ‘ҫmend’ me këtë pamje

10:59 | 12 Prill 2019

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngë, ajo njihet edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento: