Me fustan të gjatë, frizurë e grim të rëndë, Afërdita po duket tamam si nuse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me fustan të gjatë, frizurë e grim të rëndë, Afërdita po duket tamam si nuse

16:37 | 23 Prill 2021

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të përformojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

Afërdita dhe vajza e saj nuk mungojnë as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: