Me fustan të ngushtë dhe shumë e dobët, kështu dukej Gresa në vitin 2012 – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me fustan të ngushtë dhe shumë e dobët, kështu dukej Gresa në vitin 2012

13:40 | 20 Maj 2020

Ajo është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Gresa Behluli po komentohet shumë sidomos për jetën pas martesës, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale ku ka pas vetës me mijëra ndjekës.

Se fundmi Gresa ka publikuar një foto nga viti 2012.

E veshur me fustan të shkurt dhe e dobët shumë, Gresa dukej krejt ndryshe tetë vite me parë. /ORAinfo/

Komento: