Më i mërzitur se asnjëherë më parë, Lirimi flet për gjendjen e sotme të Lules – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më i mërzitur se asnjëherë më parë, Lirimi flet për gjendjen e sotme të Lules

22:47 | 17 Prill 2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja nuk është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka disa ditë që ka shkuar në spital.

Edhe sonte, Lirimi ka treguar se gruaja e tij është në gjendje të rëndë./ORAinfo/

Komento: