Me kaçurrela dhe tepër sipmatik, kaq shumë është rritur djali i ‘Kemalit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me kaçurrela dhe tepër sipmatik, kaq shumë është rritur djali i ‘Kemalit’

19:53 | 23 Maj 2020

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij, e cila po ashtu është aktore, Fahriye Evcen vitin e kaluar janë bërë prindër për herë të parë.

Dashuria e tyre u bekua me një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Karan.

Aktorja është ajo e cila vazhdimisht në rrjtet sociale për fansat e saj publikon fotografi të vogëlushit, shkruan rtv21.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet se si po argëtohet me djalin, i cili duket se është rritur shumë.

Komento: