Me kapelë në kokë e me pallton më të bukur, Xhensila iu ‘ҫmend’ me pamjen

10:42 | 10 Janar 2019

Xhensila është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë e bukur dhe e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Komento: