Me këmbë përpjetë e duke e puthur Gjikon, Elita realizon fotografinë e vitit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këmbë përpjetë e duke e puthur Gjikon, Elita realizon fotografinë e vitit

21:06 | 28 Qershor 2022

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo ditëlindjen e 29-të po e kalon në pushime luksoze në Turqi me burrin e saj Gjikon.

Nga atje ajo ka sjell një imazh goxha interesant. Me këmbë përpjetë e duke e puthur Gjikon, Elita njofton se po e feston ditëlindjen e 29-të.

E për ta realizua këtë imazh, Elita duket se është djersitur goxha. /ORAinfo/

Komento: