Me këtë pamje Mimoza Mustafa i bën konkurrencë edhe vajzës së saj! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këtë pamje Mimoza Mustafa i bën konkurrencë edhe vajzës së saj!

11:05 | 23 Shtator 2022

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E rregulluar bukur dhe me stil, Mimoza po shkëlqen. Me këtë pamje, Mimoza do t’i bëjë konkurrencë edhe vajzës së saj. /ORAinfo/

Komento: