Me këtë ushqim po e mban shpirtin Engjellusha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këtë ushqim po e mban shpirtin Engjellusha

11:33 | 29 Maj 2020

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto ku na ka njoftuar se cfarë ushqimi preferon për mëngjes.

“Mirëmengjesi”, e ka përshkruar foton ku shfaqet një ëmbëlsirë e bërë me petë dhe pjesë të bananes. /ORAinfo/

Komento: