Me këto foto e kujton Morena nënën e saj të ndjerë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këto foto e kujton Morena nënën e saj të ndjerë

18:07 | 29 Mars 2020

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, Morena ka pubiluar foto nga fëmijëria e saj me të cilat ka përkujtuar nënën e saj të ndjerë./ORAinfo/

Komento: