Më mirë mos e shikoni, kështu duket fytyra e Loredanës pa grim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më mirë mos e shikoni, kështu duket fytyra e Loredanës pa grim

18:45 | 20 Qershor 2022

Loredana Zefi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Reperja kosovare me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, në ç do dalje kujdeset të shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit.

Krahas luksit të madh që posedon, atë e kemi parë me grim si dhe nuk lë anash editimin e fotografive.

Në një imazh të cilin e ka shkrepur së fundmi ku shihet pa pikë grimi, ajo u shfaq krejt ndryshe nga ato që i publikon në rrjetet sociale.

Përveç grimit që bën mrekulli, vërejmë se ajo përdorë edhe programin “FaceApp” me të cilin e zbukuron vetën dhe më shumë.

Komento: