Më në fund Adelina publikon fytyrën e djalit, por ka diçka që nuk shkon

14:18 | 09 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, dhe që me zërin dhe dukjen e saj u bë e pëlqyer për publikun .

Këto vitet e fundit ajo u komentua shumë pas lidhjes së saj me burrin maqedonas dhe pas lindjes së djalit, mirëpo, Adelina vendosi t’i injorojë dhe tani po I kalon ditëte saj më të lumtura, shkruan ORAinfo.

Adelina gjithmonë heziton të publikojë fotografi ku shihen fytyrat e burrit dhe të djalit, duke e pranuar se ka dëshirë t’I mbajë më larg publikut.

E këto ditët e fundit ajo ka publikuar një fotografi ku shihet djali por ajo çka dallohet është se djalin e ka zënë në një gjendje pothuajse në gjumë./ORAinfo/

Komento: