Më në fund konfirmohet skuadra e re e Griezmann – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Më në fund konfirmohet skuadra e re e Griezmann

22:01 | 12 Qershor 2019

Duket se më në fund është konfirmuar skuadra e re e Griezmann.

Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës.

Ylli francez do të realizojë ëndrrën e tij, duke veshur fanellën e Barcelonës, për të luajtur përkrah Lionel Messit.

Drejtori i Atletico Madrid, Gil Marin, ka konfirmuar se Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës.

Marrëveshja mes dy klubeve është arritur, dhe shumë shpejtë do të bëhet publike.

Griezmann do të largohet nga Atletico Madrid pas pesë viteve qëndrim, për të kaluar te Barcelona.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!