Më në fund shënon Prishtina, Feronikeli thëllon rezultatin ndaj Llapit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Më në fund shënon Prishtina, Feronikeli thëllon rezultatin ndaj Llapit

17:35 | 15 Maj 2019

Janë shënuar tre gola të shpejt në dy ndeshjet kryesore të xhiros së 32-të në Superligën e Kosovës.

Prishtina pas shumë vuajtjeve, ka gjetur golin e epërsisë 1:0 ndaj Trepçës ’89, me anë të Makenda.

Makenda shënoi në minutën e 49’ të takimit, pas një depërtimi të mirë në zonën e mysafirëve.

Nga ana tjetër, Feronikeli e ka thëlluar epërsinë në pjesën e dytë.

Fillimisht Mendurim Hotit në minutën e 55’ riktheu epërsinë e mysafirëve, ndërsa Kastriot Rexha në minutën e 62’ bëri që të thellohet rezultati në 1:3.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!