Me një pamje krejt ndryshe, Agnesa Vuthaj nuk njihet në foton e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me një pamje krejt ndryshe, Agnesa Vuthaj nuk njihet në foton e fundit

17:00 | 22 Tetor 2020

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket shumë ndryshe dhe tejet bukur./ORAinfo/

Komento: