Me pallton, frizurën e grimin më të bukur, Egzona në darkë si një zonjë e vërtetë

22:11 | 08 Dhjetor 2018

Egzona Muqiqi emër ky i cili u be shumë i njohur për publikun shqipëtarë që nga martesa me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin.

Ajo po thuaj se çdo ditë është e komentuar në shtypin rozë.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: