Me pamje si të ishin motra, Shyhretja dhe Engji sapo publikuan këngën e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Me pamje si të ishin motra, Shyhretja dhe Engji sapo publikuan këngën e re

15:24 | 20 Qershor 2019

‘Vallja e nuses’ është projekti që bëri bashkë prapë dy bilbilat e këngës shqipe.

Është kjo këngë e sapo publikuar nga Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha, përcjell ORAinfo.

Padyshim që veshjet e tyre morën gjithë vëmendjen dhe me këto pamje ato po duken sikur të ishin motra.

Duket se kjo do të jetë një hit i ri i dasmave të kësaj vere./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!