Me pika në faqe e me buze ngjyrë blu, Xhensila shfaqet me grimin më të ҫuditshëm

18:34 | 08 Dhjetor 2018

Xhensila është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sonte ka publikuar një foto ku shihet me një grim dhe pamje të ҫuditshme.

Por, si gjithmonë ajo po duket tejet e bukur./ORAinfo/

Komento: