Më të dashuruar se asnjëherë më parë, Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më të dashuruar se asnjëherë më parë, Lulja e Lirimi publikojnë foton më të bukur bashkë

21:00 | 20 Maj 2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore dhe disa ditë ka qëndruar në spital, por tashmë duket se është më mirë e është kthyer në shtëpi.
Sonte ata kanë publikuar një foto në të cilën po duket më të dashuruar se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Komento: