Me veshje tradicionale, Nora Istrefi po duket nusja me e bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me veshje tradicionale, Nora Istrefi po duket nusja me e bukur ndonjëherë

20:55 | 26 Shtator 2021

Nora Istrefi, vazhdon të jetë njëra nga këngëtaret më të përfolura ditëve të fundit.

Jeta e saj private ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes, por ajo ka vazhduar tutje pa i dhënë shumë rëndësi këtyre lajmeve dhe thashethemeve, shkruan ORAinfo.

Ajo, kujdeset shumë për pamjen dhe trupin e saj, derisa për dukjen e saj angazhohen një staf i tërë.
Nora se fundmi është shfaqur e veshur me veshje tradicionale.

E veshur me dallam, Nora po duket nusja me e bukur. /ORAinfo/

Komento: