Meda bëhet romantik dhe i dhuron gruas lule, e reagimi i saj do t’ju ‘shkrijë’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Meda bëhet romantik dhe i dhuron gruas lule, e reagimi i saj do t’ju ‘shkrijë’

18:11 | 12 Qershor 2019

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë dhe publikut, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Së fundi Meda ka publikuar një foto ku shihet se i ka dhuruar gruas lule, e ajo nuk ka hezituar ta përqafojë atë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!