Meda e Lulja vazhdojnë pushimet, në foton e fundit ka diҫka të ҫuditshme

11:33 | 21 Janar 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar edhe një foto nga pushimet të cilat po kalon me burri ne saj.

Ajo që bie në sy është ҫanta e hapur e Lulës./ORAinfo/

Komento: