Meda i jep fund pushimit, ky është koncerti i parë pas pandemisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda i jep fund pushimit, ky është koncerti i parë pas pandemisë

15:05 | 29 Maj 2020

Meda nis koncertet.

Meda ka nisur të marrë ftesë për koncerte.

Këngëtari shqiptar do të këndojë në një klub në Gjermani më 6 Qershor dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një fotografie të postuar në Instagram.

Nuk dihet ende nëse do të ketë mbrëmje të shpeshta muzikore kudo ku ka shqiptarë apo do të ndalohen.

Megjithatë, Meda me këtë postim ka ftuar ndjekësit të jenë pjesë e koncertit.

Komento: