Meda ‘kallë’ femrat, ky është komenti epik – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Meda ‘kallë’ femrat, ky është komenti epik

11:08 | 11 Korrik 2020

Kalli femnat Med kalli…

Këngëtari i njohur i muzikës popullore Mehdin Përgjeqaj, është emër mjaftë i dashur për të gjitha moshat.

Me secilin projekt që sjell, ai kujdeset të pasurojë skenën muzikore me hite të mëdha e që dëgjohen mjaftë, shkruan Kosovarja.

Përveç që adhurohet si këngëtar, ka edhe fansa të tillë që e duan edhe shkaku i pamjes fizike, ku i lenë edhe komente nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Së fundmi ai publikoj një imazh në të cilën mori pëlqime të shumta por që në sy bien disa komente interesante.

Komenti që mori vëmendjen ishte ai që iu drejtua me fjalën ‘ I kalle femrat Med’.

Dhe më të vërtetë kishte të drejtë e Lulja sigurisht ndihet se është me fat për bashkëshortin që ka.

Komento: